Vyhledávání

Kontakt

Naši uživatelé

Arzenal band

     Za více jak jedno desetiletí činnosti kapely využila služeb celá plejáda fanoušků. Jednalo se o reprezentativní plesy při příležitostech výročí založení města, hrálo se na náměstích při nejrůznějších oslavách, a kromě soukromých akcí "za zavřenými dveřmi" a odhalování pomníků v rámci piety se soutěžilo také na mezinárodních jazzových festivalech.

     Kapela se spolupodílela na nahrávkách jazzových skladeb hud. nosičů CD a na Mezinárodním jazzovém festivalu v Litvínově byla již několikrát porotou vybrána k nahrávce  DVD.

Informace o nás

     Jazzová a swingová hudební skupina Arzenal band vznikla ve Varnsdorfu na Děčínsku jako seskupení převážně mladých hudebníků přesahujících svým umem hranice regionu. Řada z nich studuje, nebo v minulosti studovala, hudební konzervatoř a téměř všichni se rekrutovali z řad hudebních uměleckých škol ve Šluknovském výběžku.

     Výrazným head-makerem kapely je Pavel Zelenka, autor působivých aranžmá a schopný multiinstrumentalista. Nezapomenutelné a podmanivé výkony v sólových partech podávají Patrik Vondráček - altsaxofon /nyní host kapely/, Pavel Zelenka ml. "Pája" - trubka a Petr Smetana - tenorsaxofon. Živý neotřelý rytmus udává Martin Švarc "Pigi" a celkový výraz podtrhuje Tomáš Sadiv na basskytaru.

 

Přehled služeb:

 
1. reprezentativní plesy
2. firemní večírky
3. taneční zábavy
4. soukromé akce za "zavřenými
    dveřmi"
5. slavnosti a pietní akce
6. různé, lze po dohodě

Historie projektu

     Vznik počátkem 21. století jako zdroj zábavy, tance a kulturní potřeby ve Šluknovském výběžku.